<< Zpět na výpis nemovitostí

Vlasty Hilské, Praha - 8 500 000Kč

Nabízíme Vám k prodeji energeticky úsporný řadový rodinný dům o rozloze 130m2 v oblíbené lokalitě Praha 4 – Šeberov.

 

Dispozice domu je řešena velmi prakticky. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj se vstupem do zahrady, který je účelně propojený s jídelní částí a kuchyňským koutem. Ten je vybaven moderní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů značky Gorenje. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem včetně toalety a komora.

 

Po dohodě s majitelem lze případně část obývacího pokoje oddělit příčkou a vytvořit tak prostor 5+kk. Takto vzniklý pokoj lze využít například jako pracovnu.

 

V Patře jsou tři samostatné ložnice se vstupem na terasu, koupelna s toaletou a jedna samostatná toaleta. V celém domě je rozveden datový kabel, je tedy snadné vytvořit rychlou domácí síť a sdílet tak data, tiskárnu či internet. Dům je dále vybaven alarmem, centrálním vysavačem a rekuperační jednotkou zajišťující maximálně ekonomický provoz – energetická náročnost třída B.

 

K domu náleží garáž pro jeden automobil s možností parkování dalších vozů před domem. Dům se nachází na konci zástavby a poskytuje tak obyvatelům naprosté soukromí. Výborná dostupnost na metro C Opatov a OC Chodov. Pro bližší informace kontaktujte makléře.