<< Zpět na výpis nemovitostí

Ve Višničkách, Psáry - 14 420 000Kč

Exkluzivně Vám ke koupi nabízíme rodinný dům v obci Psáry, Praha-Západ. Stavba s užitnou plochou 420 m2 pochází z roku 2001 a nachází se na pozemku o celkové rozloze 1309 m2. V přízemí je velkoryse pojatý, moderně propojený prostor obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, s krbem a vstupem na zpevněnou terasu a dále do zahrady. Zahrada je krásná, pečlivě udržovaná, zatravněná, se vzrostlými dřevinami, bazénem a altánem. V přízemí se dále nachází místnost s vlastní koupelnou a jedno samostatné WC. Do prvního patra vedou dvoje schody, z nichž jedny jsou uzpůsobeny pro případné vybudování výtahu.

 

V prvním patře jsou čtyři místnosti, dvě koupelny a praktický úložný prostor. K jedné z místností náleží šatna. Dům je nadstandardně řešen konstrukcí, která umožňuje vysokou variabilitu prostoru. Nosné zdi, kromě obvodových, jsou pouze dvě. Uspořádání místností lze uzpůsobit dle vlastních představ. Na podlahách dubová mozaika, parkety, dlažba. Topení je podlahové a radiátory. V suterénu domu je technická místnost s plynovým kotlem, skladové prostory a místnost, kterou lze využít např. jako prádelnu. Garáž nabízí stání pro dvě auta, další lze zaparkovat na pozemku. Psáry jsou obec s historií, netrpí tudíž neduhy satelitních měst. V místě, či blízkém okolí je kompletní síť obchodů a služeb (mateřská a základní škola, pošta, restaurace, a další).

 

Samotný dům se nachází na okraji obce, 5 minut pěší chůze je vzdálen les, stejně tak autobusová zastávka, ze které jede přímý spoj na metro C – Budějovická 30 minut, nájezd na Pražský okruh je 5 minut jízdy autem. Což je z hlediska dopravní dostupnosti do centra Prahy velkou výhodou. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.