<< Zpět na výpis nemovitostí

Ve Žlíbku, Horní Počernice - 9 490 000Kč

Nabízíme Vám k prodeji podsklepený rodinný dům v žádané lokalitě Praha – Horní Počernice o užitné ploše 467 m2.

 

Třípodlažní dům se nachází na pozemku o celkové rozloze 695 m2 a je vhodný zejména pro kombinaci rezidenčního bydlení a podnikání.

 

V přízemí domu nalezneme samostatný byt o dispozici 3+1 s koupelnou, samostatnou toaletou a spíží. Byt je využitelný jak k bydlení, tak pro účel kancelářských prostor firmy. V témže patře se také nachází vnitřní bazén se vstupem na zahradu a výjimečně velká garáž pro několik aut vhodná například jako autoservis nebo sklad.

 

V prvním patře je k dispozici prostorný byt 5+1 s účelně propojenou kuchyní, jídelnou a velkorysým obývacím pokojem. Dále zde nalezneme téměř devadesátimetrovou terasu s krbem přístupnou z obývacího pokoje, ze kterého je umožněn také přístup na zahradu pomocí venkovního točitého schodiště.

 

V rozlehlém suterénu domu nalezneme kromě vstupu do garáže a k bazénu také herní místnost s barem, saunu, prádelnu, koupelnu, toaletu a zázemí bazénu.

 

Napojení na veškeré inženýrské sítě je zajištěno. Autobusová zastávka je vzdálena necelých 300 metrů od domu. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.