<< Zpět na výpis nemovitostí

U Vojanky, Praha - info o ceně u RK

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji prvorepublikovou vilu ve vilové čtvrti v lokalitě Praha – Košíře na pozemku o velikosti 602m2.

 

Objekt je vhodný pro luxusní rezidenční bydlení nebo pro reprezentativní sídlo firmy. Přízemí lze využívat jako přijímací prostor pro hosty, pro pořádání společenských akcí či jako recepci a kanceláře firmy. Nalezneme zde prostornou halu s krbem, barem, salonkem, kancelářemi a sociálním zařízením.

Vnitřním schodištěm je zpřístupněno první patro sestávající z prostorného bytu s několika koupelnami. Dominantou je velkorysý obývací pokoj s mramorovým krbem. Patro je vhodné jak pro kanceláře, tak pro bydlení.

 

Druhé patro je dispozičně velmi podobné prvnímu, v současnosti je taktéž rozdělené příčkami na několik pokojů a koupelen, které lze propojit a vytvořit tak velké vzdušné prostory.Suterén domu lze využít jako garáž, dále se zde nachází technické místnosti s plynovým kotlem a zásobníky na teplou vodu.

 

Napojení na veškeré technické sítě je zajištěno. Exkluzivní lokalita zajišťuje dostupnost do centra v řádu několika minut, zároveň však poskytuje klid a soukromí. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.