<< Zpět na výpis nemovitostí

U Hřiště, Vestec - 11 900 000Kč

Představujeme Vám ke koupi rodinný dům v klidné lokalitě Praha-Západ – Vestec. Dvoupodlažní stavba pocházející z roku 2006 nabízí užitnou plochu 224 m2, celková plocha pozemku 819m2. V přízemí domu se nachází velkorysý propojený prostor obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, s krbem a vstupem na terasu a dále do zahrady. Zahrada je rovinatá, zatravněná, se vzrostlými dřevinami a zahradním domkem. Dále je v přízemí koupelna a vchod do garáže a technické místnosti. Dřevěné schodiště vede do druhého patra, kde jsou čtyři místnosti, balkon a druhá koupelna. V podkroví je půdní prostor. Podlahy jsou dlážděné s podlahovým topením, nebo plovoucí. Dům je chráněn bezpečnostním systémem. Vjezd do garáže ovládán dálkově, garáž je pro jedno auto, na pozemku lze zaparkovat další jeden vůz. Vytápění řešeno plynovým kotlem se zásobníkem na vodu.

 

Bydlení je ideální pro rodinu s dětmi. V blízkosti domu je mateřská škola, dětské hřiště, Sportovní centrum Vestec (tenis, badminton, volejbal, atd.), fotbalové hřiště, restaurace, či Vestecký rybník.

 

Pražský okruh je vzdálen 7 minut jízdy, nájezd na D1 10 minut, na Jižní spojku se dostaneme za 15 minut. Zastávka hromadné dopravy 10 minut pěší chůzí, na metro Opatov pak jede autobus 13 minut. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.