<< Zpět na výpis nemovitostí

Sudějovická, Praha - 14 990 000Kč

Nabízíme Vám ke koupi podsklepený rodinný dům v městské části Praha – Újezd nad Lesy. Stavba s užitnou plochou 473,9 m2 prošla v roce 2009 kompletní rekonstrukcí a nachází se na pozemku o celkové rozloze 1004 m2. Přízemí je pojato jako moderní otevřený prostor spojující obývací pokoj, kuchyň s kvalitní kuchyňskou linkou a jídelnu s americkými krbovými kamny a francouzskými dveřmi, vedoucími na dlážděnou terasu a dále do zahrady. Zahrada je vzrostlá, pečlivě udržovaná, s okrasnými dřevinami, záhonem pro pěstování zeleniny a letním altánkem.

 

V přízemí se dále nachází šatna a samostatné WC. Dvoje dřevěné schody vedou do prvního patra, kde jsou k dispozici tři vkusně zařízené koupelny a pět místností, jedna z nich s vlastním balkonem. V centrální průchozí místnosti je vestavěná skříň a komora. V suterénu je sauna s bazénkem, prostorná spíž, relaxační místnost, technická místnost s kondenzačním kotlem a vstup na zahradu a do přízemí. V garáži lze zaparkovat dvě vozidla, další pak před domem. Podkroví je využitelné jako úložný prostor. Nové jsou rozvody elektřiny, vody a počítačové sítě po celém domě, zabezpečovací systém je vybaven kamerami a senzory pohybu. Jako materiály pro podlahové krytiny byly zvoleny vinyl, marmoleum a keramika, kuchyň a koupelny jsou vybaveny elektrickým podlahovým topením.

 

Dům se nachází v nejbližším sousedství Klánovického lesa, v místě či blízkém okolí je zároveň dostupná kompletní síť obchodů a služeb (základní škola, gymnázium, supermarket, restaurace, a další). Nájezd na Pražský okruh je vzdálen 7 minut jízdy autem. Z hromadné dopravy lze využít přímé autobusové linky jedoucí 17 minut na Černý most, její zastávka je vzdálena 5 minut pěší chůze. Případně nedalekého vlakové nádraží, ze kterého jede vlak 16 minut do Libeňského nádraží. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.