<< Zpět na výpis nemovitostí

Pelikánova, Praha - info o ceně u RK

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji atraktivní vilu se třemi bytovými jednotkami v klidné lokalitě Praha 6 – Liboc, pozemek o rozloze 922 m2. Dům byl postaven v roce 1998 a nachází se v těsné blízkosti Obory Hvězda, údolí Divoká Šárka, Libockého rybníku a vodní nádrže Džbán. Pečlivě upravená zahrada s okrasnými dřevinami skýtá zahradní krb, krytý bazén s protiproudem a vyhříváním, zastřešenou pergolu a tři samostatné garáže.

 

V domě jsou tři bytové jednotky, jejichž dispoziční řešení je totožné, tedy 4+kk, 200 m2. Dominantou každého bytu je velkorysý obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, která je vybavená kvalitní kuchyňskou linkou, včetně spotřebičů. Dále jsou k dispozici tři samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a dvěma umyvadly a samostatné WC, kde je instalován kombinovaný plynový kotel a připojení na pračku. Součástí obývacího pokoje v přízemí a prvním patře je krb, byt v prvním patře nabízí oproti ostatním dvěma dva balkony. Vstup do každé bytové jednotky je samostatný z vnitřního schodiště. V současné době jsou bytové jednotky v prvním a druhém patře pronajímány zahraničním klientům, tímto modelem se lze inspirovat i nadále.

 

Atraktivitu lokality zvyšuje nejen blízkost přírody, ale i kompletní síť obchodů a služeb v blízkém okolí a skvělá dopravní obslužnost. Stanice metra A Petřiny je vzdálena tři zastávky autobusem, Pražský okruh je vzdálen do 5 minut jízdy autem, Letiště Václava Havla do deseti minut.