<< Zpět na výpis nemovitostí

Pastevců, Praha - 18 799 000Kč

Nabízíme Vám ke koupi luxusní rodinný dům v městské části Praha – Kateřinky. Stavba s užitnou plochou 316 m2 pochází z roku 2009 a nachází se na pozemku o celkové rozloze 1595 m2. V přízemí je velkoryse pojatý propojený prostor obývacího pokoje a kuchyně, s krbem a vstupem na dlážděnou terasu a dále do zahrady. Zahrada je rozlehlá, pečlivě udržovaná, se vzrostlými ovocnými i okrasnými dřevinami a s jezírkem, ve kterém se lze koupat. Spolu s terasou s pergolou a grilem jsou k dispozici altán a zahradní domek.

 

V přízemí se nachází další jedna obyvatelná místnost, WC a dvě místnosti využitelné jako úložné prostory. V prvním patře, do kterého vedou dřevěné schody, se nachází čtyři prostorné místnosti, jedna z nich s vlastní koupelnou, společná koupelna s infrasaunou z kanadského cedru a dva balkony. V garáži s dálkově ovládanými vraty je stání pro dvě auta, další dvě lze zaparkovat na pozemku. Dům je cihlový a zateplený, s připravenými rozvody pro bezpečnostní systém, vstupní dveře jsou bezpečnostní, venkovní rolety dálkově ovládané, vytápění zajištěno kondenzačním kotlem. V domě jsou kvalitní dřevěné podlahy, případně dlažba. Podkroví lze využít jako úložný prostor. Zajímavou možností je přestavba domu na bytový komplex, pro který je již vypracován projekt a lze jej poskytnout.

 

Velikou výhodou je dostupnost dálnice D1, na kterou se dostanete za 4 minuty jízdy, 8 minut je vzdálena Jižní spojka a 11 minut Pražský okruh. Stanice metra C – Opatov je vzdálena 5 minut jízdy autobusem. V místě, či blízkém okolí je kompletní síť obchodů a služeb (mateřská a základní škola, dětské hřiště, aquapark, a další). V pěší vzdálenosti jsou Milíčovský les a několik rybníků (Šeberovský, Milíčovský, atd.). Blízkost dálnice je ošetřena efektivním protihlukovým valem. Pro další informace kontaktujte makléře.