<< Zpět na výpis nemovitostí

Obědovická, Klánovice - 11 599 000Kč

Nabízíme Vám k prodeji dvougenerační rodinný dům 7+2 v klidné ulici Obědovická v lokalitě Praha – Klánovice, pozemek 1138 m2. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky oddělené vnitřním schodištěm. Zajištěno je tak soukromí v obou podlažích.

 

V přízemí třípodlažního podsklepeného domu nalezneme prostorný obývací pokoj se vstupem na zahradu, kuchyň zařízenou kvalitními spotřebiči, 2 ložnice a koupelnu s toaletou. První patro je svou dispozicí podobné přízemí s tím rozdílem, že kuchyň je zde řešena jako kuchyňský kout a podkroví skrývá loftový prostor vhodný jako pracovna či herna a uzavřenou ložnici. Najdeme zde také vstup na 2 balkony.

 

Suterén domu sestává ze dvou úložných místností a jedné technické místnosti s kombinovaným plynovým kotlem.

 

Velkorysá zahrada, na níž je možné vybudovat bazén, skýtá vlastní studnu, kterou lze pomocí čerpadla v suterénu využít jako záložní zdroj vody v domě.

 

K domu náleží také garáž pro dva automobily a uzamykatelný prostor využitelný pro úschovu zahradního nábytku a techniky.

 

Autobusová zastávka je vzdálena 200m od domu.

 

PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.