<< Zpět na výpis nemovitostí

Novoštěrboholská, Praha - 9 990 000Kč

Nabízíme Vám podsklepenou zděnou novostavbu v klidné lokalitě Praha – Štěrboholy. Zastavěná plocha rodinného domu z roku 2011 je 134m2, zahrada pak má výměru 413m2. Stavba sestává ze tři samostatných bytových jednotek, z nichž každá má vlastní vstup. Suterén je v současnosti rozdělen na 2+kk a garsoniéru. Dále je k dispozici prostorná koupelna se saunou, dvě technické místnosti (plynový kotel pro suterén a první patro; bytová jednotka ve druhém podlaží má samostatný plynový kotel).

 

Byt v prvním podlaží je v současné době dispozičně řešen 5+kk, tuto dispozici lze jednoduše upravit. Z bytu je zajištěn vstup do zimní zahrady, kterou lze v létě otevřít. V jídelně tohoto bytu jsou krbová kamna s výměníkem pro otop tohoto patra a suterénu. WC je samostatné. Byt ve 2. NP je také 5+kk, se vstupem na balkon. Koupelna s vanou. WC samostatné. Možnost využití půdního prostoru. Zahrada domu je zatravněná, s vyhřívaným bazénem s čističkou a dlážděnou plochu s krbem. K domu je přistavěna dvoumístná garáž a v rohu zahrady kůlna.

 

Zastávka MHD je vzdálena 50m, nájezd na Jižní spojku 3 minuty jízdy autem, stejně tak Obchodní centrum Štěrboholy, to případně 4 zastávky autobusem. 5 minut jízdy autem do Fashion Arena Outlet Centre. 14 minut autobusem na metro A – Depo Hostivař. V pěší vzdálenosti je nádrž Slatina. Samotné Štěrboholy skýtají mateřskou a základní školu a sportovní areál Hamr (fotbal, tenis, badminton).

 

PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.