<< Zpět na výpis nemovitostí

Nad Údolím, Praha - 51 500 000Kč

Nabízíme Vám k prodeji luxusní vilu ve velmi klidné lokalitě Praha – Hodkovičky na pozemku o celkové rozloze 1328 m2.

 

Třípodlažní částečně podsklepená vila o užitné ploše 417 m2 je vhodná zejména k prvotřídnímu rezidenčnímu bydlení. Celá stavba je svým umístěním, zajímavým architektonickým řešením a použitými materiály skutečně výjimečná.

 

Přízemí domu skýtá mimo prostornou vstupní halu, kuchyň propojenou s jídelnou, velký obývací pokoj se vstupem do zahrady, toaletu a technickou místnost. Do prvního patra se dostáváme vnitřním schodištěm jemuž dominuje impozantní vitráž. Nalezneme zde tři ložnice, dvě velké koupelny, dvě pracovny, prostornou šatnu s vestavěnými skříněmi a samostatnou toaletu. V podkroví se nachází dvě místnosti a koupelna s toaletou.

 

Sklep domu skýtá saunu s koupelnou, herní místnost, dvě místnosti vhodné jako úložné prostory a technickou místnost s plynovým kotlem a zásobníkem na teplou vodu.

 

K domu náleží také garáž pro dva vozy, která je propojená se vstupní halou. Zahrada o rozloze 1146 m2 se vzrostlými okrasnými dřevinami poskytuje majitelům dostatečné soukromí.

 

Kompletní síť obchodů a služeb v blízkém okolí, golfové hřiště, lesopark a výborná dostupnost do centra podtrhují atraktivitu nabídky. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.