<< Zpět na výpis nemovitostí

Lužická, Praha - 7 480 000 Kč

Nabízíme Vám ke koupi exkluzivní byt ve čtvrti Praha – Vinohrady. Byt o užitné ploše 78m2 se nachází ve druhém patře udržovaného zděného činžovního domu s výtahem. Samotný byt v roce 2013 prošel celkovou, velmi citlivou rekonstrukcí, kdy byly repasovány všechny historické prvky – původní dřevěné dveře, zárubně, špaletová okna.

 

Okna obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou směřují do ulice, která je klidná. Kuchyňská linka je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči. Do vnitrobloku je výhled z ložnice, ke které náleží komora. Koupelna je vybavena nadstandardním sprchovým koutem a WC, druhé WC je samostatné. K dispozici je vytápěný prostor, který lze využít jako zasklený balkon, případně jako druhou komoru.

 

V technické místnosti je plynový kotel a zásobník na vodu. Podlahy jsou nově položené, dřevěné, v celém bytě bez prahů, případně dlažba. K bytu náleží sklep o rozloze cca 6m2. V nejbližším okolí domu se mimo jiné nacházejí Gröbovka, sady Bratří Čapků, Bezručovy sady, nebo Riegrovy sady. Lokalita centra Prahy nabízí kompletní síť obchodů a služeb (mateřské, základní a střední školy, divadla, obchody). Tramvajová a autobusová zastávka Jana Masaryka je vzdálena 2 minuty chůze, stanice metra A – Náměstí Míru 8 minut chůze. Pro bližší informace kontaktujte makléře.