<< Zpět na výpis nemovitostí

Lísky (Koberovice), okr. Pelhřimov - 2 850 000Kč

Nabízíme Vám nadstandardní zděnou chalupu v klidné obci Lísky (Koberovice) v okrese Pelhřimov s celkovým pozemkem o rozloze 1333 m2. Vzdálenost zhruba 90 Km od Prahy po dálnici D1 a 13 Km od Humpolce činí z chaty ideální místo jak pro víkendový odpočinek, tak pro trvalé bydlení.

Chalupa disponuje celkem třemi podlažími. V přízemí nalezneme prostornou místnost s kuchyňským koutem kompletně vybaveným spotřebiči, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a technickou místnost.

 

V prvním patře se nachází prostorný ovývací pokoj s kamny a  se vstupem na balkón, kuchyňská linka se spotřebiči, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a předsíň. Podkroví sestává z galerie se vstupem na balkón a jedné oddělené ložnice.

K domu náleží rovněž zahrada s bazénem a zahradním altánem.

Objekt prošel v roce 2002 kompletní rekonstrukcí, při níž bylo provedeno zateplení, výměna elektrických rozvodů a rozvodů vody. Položeny byly nové podlahy a vyměněna byla i topná soustava. Dům lze vytápět elektrickým kotelem, či kotlem na tuhá paliva. Napojení na elektřinu a veřejný vodovod je zajištěno, kanalizace je řešena odpadní jímkou. K domu náleží rovněž studna s pitnou vodou.

Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.