<< Zpět na výpis nemovitostí

Komunardů, Praha - 5 990 000Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji atraktivní loftový byt o celkové ploše 74 m2 s rozsáhlou zahradou, 120 m2, v žádané lokalitě Praha Holešovice, ulice Komunardů.

Byt je umístěn v novostavbě bytového domu s orientací do klidného vnitrobloku. Byt je velmi zajímavě dispozičně řešen. Jedná se o přízemní byt mezonetového typu se vstupem na prostornou zahradu.

 

Obytná plocha tohoto světlého a vzdušného bytu je efektivně využita vybudovaným patrem. V tomto prostoru se nachází ložnice. Kuchyně je kvalitní se spotřebiči Bosch. Zahrada je nyní zatravněná, lze upravit dle vlastních představ, například vybudováním bazénu, výsadbou okrasných dřevin či pergolou s grilem. Okna jsou dřevěná, euro okna. Podlaha je kvalitní dřevěná, dubová. V chodbě bytu je prostor pro vybudování úložné vestavěné skříně. Koupelna s vanou. WC samostatné. Nízké provozní náklady bytu ( 3378 Kč/měsíc )

 

Velkou výhodou je lokalita bytu, která snoubí skvělou dostupnost centra Prahy a klidné bydlení. Kompletní síť obchodů a služeb v místě. Přímo před vchodem do domu je zastávka MHD