<< Zpět na výpis nemovitostí

Faradayova, Praha - 16 900 000Kč

Nabízíme Vám k prodeji reprezentativní vilu v klidné lokalitě Praha 10 – Petrovice, pozemek o rozloze 811 m2. V klidné části Prahy nedaleko Vodní nádrže Hostivař, kompletní síť obchodů a služeb v místě či blízkém okolí.

 

Vila je v pěší vzdálenosti obytné oblasti a je tak svou spádovou oblastí obzvláště vhodná jako případné sídlo firmy, či místo pro vybudování lékařského domu s ordinacemi. Po menších úpravách je zde možno také vytvořit 4 samostatné byty.

 

Na pozemku vily se nachází krytý vyhřívaný bazén, garáž pro tři automobily a zahradní domek. Přízemí domu je uzpůsobeno pro venkovní posezení. Nalezneme zde terasu se zahradním nábytkem, ze které se vchází samostatným vstupem do pokoje s kuchyňským koutem, tvořící vlastní byt 1+kk. V přízemí je dále umístěna sauna, vířivka a vlastní sociální zázemí.

 

V prvním mezipatře najdeme kancelář s toaletou a samostatným vstupem zvenčí. Do prvního patra se poté dostáváme vnitřním schodištěm nebo výtahem. Nalezneme zde dva pokoje využitelné jako ložnice, balkon, kuchyň vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči a velkorysý, prostorově členitý obývací pokoj s krbem a jídelním stolem, dále je z chodby dostupná koupelna s vanou, bidetem a sprchovým koutem.

 

Druhé patro sestává ze tří ložnic, balkonu a koupelny s toaletou, bidetem a vanou. Podkroví je řešeno jako garsoniéra s vlastním kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

 

Budova je klimatizována, zabezpečena EZS a disponuje podlahovým vytápěním. Oplocení a stromy poskytují majitelům soukromí.

 

PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.