<< Zpět na výpis nemovitostí

Blatská, Praha - 11 990 000Kč

Nabízíme Vám rodinný dům v lokalitě Praha – Kyje. Rodinný dům z roku 2002 o podlahové ploše 290 m2 stojí na pozemku o rozloze 522 m2. Stavba sestává ze tří samostatných bytových jednotek, z nichž každá má vlastní vstup.

 

Suterén v současnosti tvoří garáž pro jeden vůz a bytová jednotka o dispozici 2+1. Byt sestává ze dvou místností, kuchyně včetně kuchyňské linky a koupelny. V této koupelně je plynový kotel sloužící celému domu. Bytová jednotka v přízemí je prostorná 2+1. Nalezneme zde velkorysý obývací pokoj s elektrickým krbem, ložnici a koupelnu s rohovou vanou. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou a zároveň slouží jako jídelna. Třetí bytová jednotka ve druhém podlaží je řešená jako 3+1. Je zde ložnice, ze které vede vstup na balkon, dvě další místnosti a opět kuchyně s kuchyňskou linkou spojená s jídelnou. Z té je pak vstup na druhý balkon. Koupelna je s rohovou vanou. Nad touto bytovou jednotkou nalezneme půdní prostor.

 

Nájezd na Pražský okruh je 5 minut jízdy autem. Metro B – Černý most je vzdáleno 10 minut chůze, stejně tak Centrum Černý most. Kompletní síť obchodů a služeb v místě, či blízkém okolí. PENB v současnosti není vypracován, dle vyhlášky č. 78/2013 Sb. tedy uvádíme tř. G. Pro bližší informace kontaktujte makléře.